TR | ENG | ANASAYFA  

İçme suyu arıtma 
Atıksu arıtma 
Proses suyu arıtma 
Deniz Suyu Arıtma 
İşletme & Bakım 
Çamur arıtma / kurutma 
Suyun yeniden kullanımı / MBR / MBBR  
Sızıntı suyu arıtma 
Atıktan enerjiye 
Altyapı işleri & Şebeke Boru hatları 


MPE olarak, on yılı aşkın süredir içme suyu, proses suyu, atık su, tuzsuzlaştırma ve çamur kurutma tesisleri tasarlamakta, kurmakta ve çözümler üretmekteyiz. İçme suyu, proses suyu, atık su ve çevre alanlarında bölgede uzman bir yükleniciyiz. Belediye ve endüstriyel sektörler içinde tasarım ve mühendislikten inşaat işlerine, anahtar teslimi taahhütten içme suyu, atık su, tuzsuzlaştırma ve çamur arıtma tesislerinin işletme ve bakımına kadar tam kapsamlı faaliyet yürütmekteyiz.
Yenilikçi ve uzman bir firma olarak, kamu ve özel sektördeki müşteri ve iş ortaklarımıza ileri teknolojiyi kapsamlı bir şekilde sunuyoruz.
Birçok ülkedeki ofislerimiz ve uzmanlığımız ile belediye ve endüstriyel sektörlerdeki müşterilerimize en ileri kanıtlanmış teknolojileri sağlamaktayız. Çevre, içme suyu, proses suyu, atık su ve altyapı çalışmalarının tüm alanlarında ve birçok ülkede müşterilerimize ve ortaklarımıza mühendislik çözümlerindeki uzmanlığımız ile yetkin, güvenilir bir konumdayız.
Tasarım &
Mühendislik
 
İnşaat İşleri &
Şebeke Boru Hattı
 
İşletme & Bakım
 
Anahtar teslimi taahhüt & Mühendislik,Tedarik ve Yapım
 
Arıtma Tesisleri İnşaatı
 
Deniz Suyu Arıtma
Tasarım & Mühendislik
MPE tarafından yapılan ve işletilen tesisler ve üniteler tamamen firmamızın tasarım ve mühendislik bölümleri tarafından dizayn edilmiştir. Elektrik, makine, inşaat, mimarlık, çevre alanlarında 50'den fazla profesyonel mühendisimiz ile müşterilerimize çözümler sağlamaktayız.
İnşaat İşleri & Boru hatları
Çevresel projeler içinde tüm inşaat işleri, boru hatları, ev bağlantıları, binalar, köprüler ve tüm altyapı işleri veya ayrı olarak sözleşmeli yüzlerce kilometrelik şehir boru hatları gibi her sene MPE inşaat ekibi ve mühendisleri tarafından yapılan altyapı projeleri.
İşletme & Bakım
Kentsel içme suyu için büyük ölçekli tuzsuzlaştırma tesislerinin işletme ve bakımı veya kamu hizmetinde proses suyu için konvansiyonel veya non-konvansiyonel atık su arıtma tesislerinin işletme ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Çoğunlukla MPE tarafından inşa edilen günlük 200.000 metreküpten fazla tuzsuzlaştırılmış ters osmoz içme ve endüstriyel su ve günlük 100.000 metreküpten fazla işletilen, devam ettirilen ve yönetilen atık su tesisleri vardır.
Anahtar Teslimi Taahhüt & Mühendislik, Tedarik ve Yapım
Uluslararası Anahtar Teslimi Taahhüt işleri MPE'nin lokomotifi ve temel yetkinlik alanıdır. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de ana yüklenici anahtar teslim projeler üstleniyoruz. 20 yılı aşkın uluslar arası sözleşme deneyimi ve kanıtlanmış mali, idari ve teknik yeterliliklerimize dayanarak biz devlet ve endüstriyel müşterilerimiz için iyi tanınan güven kaynağı bir firmayız.
Arıtma tesisleri inşaatı
İçme suyu, proses suyu, atık su, çamur arıtma tesisleri inşaatı bizim ana faaliyet konumuz..Sektörün en köklü şirketlerinden biri olarak, yüksek performanslı, sürdürülebilir,ekonomik arıtma tesisleri ve mühendislik çözümleri inşaa ediyoruz. Yerel pazarları ve ihtiyaçlarını anlıyor ve müşterilerimizle birlikte yatırım ve işletme açısından en gelişmiş ve en uygun maliyetli çözümleri elde etmek için çalışıyoruz.
Tesis ve Ekipman imalatı
MPE'nin üretim tesisleri en güvenilir, gelişmiş ve yüksek kalitede proses ekipmanları, konteynırlı ters osmoz / tuzsuzlaştırma, kompakt ve paket su ve atık su arıtma tesisleri ve üniteleri üretiyor.15.000 metrekare açık alan ve 3000 metrekare kapalı alanlı MPE tesisleri Türkiye'nin en gelişmiş üretim tesislerinden biridir. Üretim tesisimiz yüksek kalite ekipman ve zamanında üretimle müşterilerine hizmet sunmaktadır.