TR | ENG | ANASAYFA  1990 yılında kurulan MPE, içme suyu ve atıksu arıtma ve çevre taahhüt konularında asli hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. MPE belediyeler, endüstriyel müşteriler ve kamu teşkilatları ve STKlar nezdinde ispatlanmış bir deneyime ve üstün bir itibara sahip firmadır.

200 kişiyi aşkın tecrübeli ve daimi kadromuzla inşaat işlerinden altyapı işlerine, tasarım ve mühendislikten anahtar teslimi taahhüt ve işletme ve bakım işlerine kadar bütün hizmetleri vermekteyiz. Ana amacımız çevre ve müşterilerimiz için en iyi şekilde tasarlanmış çözümler yaratmaktır.

100'den fazla tamamlanmış referans ve birçok ülkede 10'dan fazla devam eden projelerimiz ile, büyük ölçekli ve farklı ülkelerdeki geniş yelpazedeki hizmet ve işleri bir arada götürebilen çok az kuruluş arasında bulunuyoruz.

Çalışanlarımız müşterilerimizin beklentilerine çözümler bulan yüksek eğitimli mühendisler ve yöneticilerden oluşmaktadır.,Biz sürekli sektördeki yenilikleri takip eden,araştıran ve her zaman teknolojinin zirvesinde olduğumuzdan emin olmak için yeni çözümleri ve teknolojileri test eden bir ekibiz

İstanbul'da bulunan genel müdürlük ve üretim tesislerimiz ile teknoloji geliştirme,üretim,müşavirlik,tasarım ve mühendislik,tedarik ve inşaat işlerinden işletme ve bakıma tüm hizmetleri vermekteyiz...

Özel tasarlanmış teknolojik paketler, anahtar teslimi tesisler veya BOOT çözümler ile çevre sektörünün tüm alanlarında bulunmaktayız.
 

MPE ULUSLARARASI OFİSLER
MPE Istanbul Türkiye